وبلاگ ما

معرفی بهترین روش ترک اعتیاد و موفق ترین روش ترک اعتیاد در ایران و جهان

ابزارهای بهبودی

By فروهر تشویقی | دی ۵, ۱۳۹۵

جلسه جاذبه این جلسات هر جمعه، در اجتماع درمان مدار وردیج (VTC) برگزار می شود. در این جلسات علاوه بر مقیمان و خانواده ایشان، بهبود یافتگان ترخیص شده از این مرکز نیز شرکت می کنند. در ابتدا برنامه شاد موسیقی و آواز در یک محیط گرم و صمیمی توسط معتادان بهبود یافته اجرا می شود.…

Read More

فضا و امکانات دهکده سلامت وردیج

By فروهر تشویقی | دی ۵, ۱۳۹۵

اجتماع درمان مدار وردیج (VTC) درغرب تهران، در دره ای زیبا در دامنه های البرز قرار گرفته است.زیبایی این مرکز به علت وجود رودخانه وردیج و چشمه سارهای طبیعی رشته کوه البرز جاذبۀ خاصی دارد. این فضای آرام و بکر در حد فاصل ۲۰ دقیقه از میدان آزادی قرار گرفته است.

Read More

نقش محیط درمان

By فروهر تشویقی | دی ۵, ۱۳۹۵

نقش محیط در درمان پایگاه علمی دارد. به خصوص برای مصرف کنندگان شیشه که با تنش‌ها، نوسان‌ها، فشارها و حصارهای ذهنی و روانی درگیرند، محیط طبیعی، باز و بدون دیوار و حصار بسیار حیاتی است.

Read More

مدل تغییر رفتار

By فروهر تشویقی | آذر ۳۰, ۱۳۹۵

تغییر و تحول حین جهت‌یابی(سم زدایی) که محصول دریافت عشق، توجه و سرویس از همتایان است، جزء لاینفک تحولات بعدی نیز می باشد.

Read More

مهارت ها و دوره های آموزشی

By فروهر تشویقی | آذر ۳۰, ۱۳۹۵

دوره های آموزشی کلاسهای ماتریکس و گذر از « مرحله دیوار»- آموزش تغییر رفتار- آموزش چگونگی مراقبت از خود و پیشگیری از رفتارهای پرخطر- آموزش سلسله مراتب و احترام به ساختار اجتماعی- ارتقاء کیفیت زندگی.

Read More

روشهای ابداعی و اهداف دوره های اقامتی

By فروهر تشویقی | آذر ۳۰, ۱۳۹۵

روش های ابداعی مرکز:روش های ابداعی مرکز : ۱- دوره بیست و یک روزه درمان اولیه و جهت یابی.
۲- دوره سه ماهه بازتوانی VTC .
اهداف : آموزش تغییر رفتار- آموزش چگونگی مراقبت از خود و پیشگیری از رفتارهای پرخطر-ارتقاء کیفیت زندگی- آموزش مهارت‌های زندگی و . . .

Read More

عشق درمانی

By فروهر تشویقی | آذر ۳۰, ۱۳۹۵

بسیاری از ابزارهای این روش که برای معتادان مخدرها تدوین شده است، برای مصرفکنندگان محرکها کاربرد دارد و از آن استفاده می‏شود. در این روش درمانگر اصلی خداست و تیم درمان تسهیلگر درمان است.‏

Read More

رویکرد ما

By فروهر تشویقی | آذر ۳۰, ۱۳۹۵

طرح از مدل مینه‌سوتا (Minesota Model) که تخصص به همراه ۱۲ قدم را در اکثر مراکز درمانی معتبر آمریکا و دنیا به اجرا در آورده است به عنوان موفق‌ترین مدل ترک اعتیاد، بهره‌برداری می شود.

Read More

موفق ترین روش ترک اعتیاد ایران و جهان

By فروهر تشویقی | بهمن ۱۴, ۱۳۹۴

فروهر موسس و ریاست دهکده سلامت وردیج با معرفی روش درمانی نوین موفق ترک اعتیاد مفتخر به دریافت لوح تقدیر و برنده جایزه مدنی سازمان ملل متحد UN ، سال ۲۰۰۵ ،در وین پاییتخت اتریش برای (ابداع روش پرهیزمدار ـ ایمان مدار)‏شد. THE WINNER OF CIVIL SOCIALITY AWARD OF UNITED NATIONS VIENNA

Read More