رویکرد ما

رویکرد و طرح درمانی ما. . .     موفق ترین روش ترک اعتیاد در ایران و جهان

این طرح بر مبنای ۳۰ سال تجربه درمانی  معتادان و مصرف کنندگان محرک‌ها در داخل و خارج کشور پایه گذاری شده است. ضمن بهره‌گیری از انواع گرایش‌های علمی و رویکردهای درمانی جهانی، یک برنامه تلفیقی که با فرهنگ و آیین ملی و مذهبی ما سازگار باشد برای مصرف کنندگان محرک‌ها تدوین گردیده است.

در این طرح از مدل مینه‌سوتا (Minesota Model) که تخصص به همراه ۱۲ قدم را در اکثر مراکز درمانی معتبر آمریکا و دنیا به اجرا در آورده است به عنوان موفق‌ترین مدل ترک اعتیاد، بهره‌برداری می شود.

در دهکده سلامت وردیج ( مرکز اجتماع درمان مدار )

 Therapeutic Community در دنیا با موفقیت درمان بستری میان مدت و دراز مدت معتادان را طی شصت سال گذشته انجام داده است که تلفیقی از تخصص، ۱۲ قدم و تجربه گروه‌های همتای بهبود‌یافتگان میباشد.

TC قبلاً در ایران به صورت ناقص اجرا شده است‌، اما به علت کنار گذاشتن یکی از فاکتورهای اصلی (۱۲ قدم) در برنامه‌ها با موفقیت چندانی روبرو نشده است.

رویکرد دهکده سلامت وردیج تلفیقی از مدل مینه سوتا و تجارب ما در ۳۰ سال گذشته در امر درمان اعتیاد در ایران است. پرهیزمداری خانواده محوری ، عشق درمانی ، تغییر رفتار ، آموزش ، دیگر عناصر رویکرد ما میباشند و لازم است بیماران به مرور بیاموزند که پس از سم‌زدایی، بدون مواد محرک یا مخدر، زندگی موفقی داشته باشند.

موفق ترین روش ترک اعتیاد در ایران و جهان , بهترین روش ترک اعتیاد , بهترین روش ترک اعتیاد در ایران,الگوی موفق ترک اعتیاد , دهکده سلامت وردیج,رویکرد خانواده درمانی, رویکرد اول خانواده,موفق‌ترین مدل ترک اعتیاد, Minesota Model ,مدل مینه‌سوتا,

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم